Još niste partner za klupsku trgovinu? Prestanite gubiti novac!Kliknite OVDJE i aktivirajte svoj GPS ODMAH!
Picasso briše dijelove bika kako bi preraspodijelio ravnotežu i reorganizirao dinamiku između prednjeg i stražnjeg dijela bića. Zainteresirani za Picassov postupak pojednostavljenja? Pročitajte više ovdje.

"Trebale su mi četiri godine da se slikam kao Raphael, ali cijeli život da se slikam kao dijete." - Pablo Picasso

Dugo sam se pitao: kako je moguće da svaki put kada pristupite bilo kojoj (ozbiljnoj) mogućnosti mrežnog marketinga morate dokazati ekstremnu inteligenciju i izuzetnu perspektivnost, čak i samo da biste dobili malo predodžbe o tome koliko možete zaraditi posvetiti se ovoj ili onoj aktivnosti?

Vjerujem da su razlozi višestruki. I ne želim razgovarati o nekim od njih kako ne bih riskirao nekoga. Ono što je sigurno, jest istina izražena citatom Pabla Picassa koji je prikazan gore i pozivam vas da pročitate ponovo.

Znati kako pojednostaviti stvari, u stvari je često rezultat puta rasta koji može trajati cijeli život.

„Pojednostavljenje”

Za nas u Proprofitu „pojednostavljenje“ je čuvena riječ koju smo postavili od trenutka kada smo prije nekoliko mjeseci odlučili preuzeti tehnološku infrastrukturu Clubshopa od svog osnivača.

Kao što je već objašnjeno u drugom članku, dvadesetak godina nakon što je stvorio, Clubshop je nažalost bio napušten da se sam kandidira i praktički je na rubu iskliznuća.

To je nevjerojatno ako mislite da je Clubshop nastao iz ideje, svakako izvanredne i uspješne daleke 1997. godine, tijekom pretpovijesti Interneta i prije bilo kojeg drugog posla, čak i na daljinu. Njegova plemenita početna misija danas je aktualnija nego ikad. Iz tog razloga to je jedna od rijetkih stvari koje nismo željeli promijeniti.

Zašto je tada Clubshop dostigao najnižu točku u svojoj povijesti, a upravo je trebao nestati s ovog svijeta?

Za one poput nas i mnoge druge koji su slijedili njegovu „involuciju“ tijekom godina, objašnjenje je jasno: stalne promjene marketinškog plana koje su ga s vremena na vrijeme učinile sve kompliciranijim i manje profitabilnim za njegove kupce i podružnice.

Ovaj čudan postupak kompliciranja jednostavnih stvari nesumnjivo je vrlo zarazan. Zapravo, vidio sam to kako se ponavljao u mnoštvu mrežnih poslovnih prilika u kojima sam tijekom godina sudjelovao.

Jednostavno i nagradno

Želimo ići upravo suprotno: povećanjem poslovanja i nagrađivanjem Club Club Rewards-a postaje sve jednostavnije.

Znate li razliku između Appleovog daljinskog upravljača i bilo kojeg tradicionalnog koji danas izgledaju kao muzejski predmeti? Evo primjera:

Baš kao što vam je potreban daljinski upravljač za jednostavno upravljanje televizorom, Clubshop bi trebao biti korišten za lakšu kontrolu prihoda. Ništa više. Što je alat lakši, to je učinkovitiji i više ga želite koristiti.

U Appleu su pravi majstori minimalističkog i intuitivnog dizajna. To nije slučajnost.

U Appleu su pravi majstori minimalističkog i intuitivnog dizajna. Nije slučajno.

Picasso je cijeli svoj život naučio kako se slikati kao dijete. A jednostavnost Applea omogućena je iskustvom koje nitko drugi nema.

Još malo strpljenja ...

U Clubshopu koristimo iskustvo prikupljeno tijekom dvadeset godina internetskog poslovanja kako bismo redizajnirali čitavu platformu i učinili je najlakšom, najpovoljnijom i iznad svega najprofitabilnijom prigodom koja je ikada zamišljena.

Želimo da čitav poslovni koncept shvati svako za nekoliko sekundi i da svi uvijek mogu točno znati koliko novca mogu zaraditi svakog mjeseca, ovisno o situaciji koju žele stvoriti.

Sad smo gotovo spremni, pitanje je dana. Još uvijek vas molimo za malo strpljenja. Hvala vam!


Podijelite istinu!

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - Udružiti pojedinačne potrošače kako bi stvorio veliku kupčevu zadrugu i na taj način stekao ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim cijenama. - proširiti prednosti sustava besplatnog poduzetništva na sve koji žele povećati svoj mjesečni dohodak. - Promicati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj ogromne, samozatajne ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj čitave osobe.

Komentari (3)

 1. BOUAZO

  odgovor

  Très bonne ilustracija Nous croyons en l'avenir du Clubshop. Et ce chemin, je le ferai avec vous.
  hvala

 2. Ben Willis

  odgovor

  Ono malo vremena trošenog patenta sada je mala cijena koju treba platiti za ono što dolazi. Ima smisla.

 3. anoniman

  odgovor

  Vjerujem da je to jedna od najvažnijih informacija za mene. I drago mi je pročitati vaš članak.

  Ipak treba napomenuti na neka osnovna pitanja, Okus web stranice je idealan, članci su zapravo lijepi: D. Dobar posao, živjeli

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *