Još niste partner za klupsku trgovinu? Prestanite gubiti novac!Kliknite OVDJE i aktivirajte svoj GPS ODMAH!

Natrag na plan naknade

Globalni partnerski sustav (Clubshop Global System) dizajniran je tako da radi za vas 24/7.

Svaki GPS pretplatnik automatski se kvalificira kao Clubshop partner svakog mjeseca.

Kao partner posjedujete određeni broj zajedničkih reklamnih udjela svaki mjesec, ovisno o vašem tipu GPS-a. Svaka dionica daje vam mjesečno zajamčeni minimalni broj novih podružnica za vaš tim.

TNT tok bitna je komponenta vašeg GPS-a. Stavlja vaše poslovanje na auto-pilot, kako bi se optimizirao proces izgradnje vašeg tima.

Da biste bolje razumjeli kako će TNT tok graditi vaše poslovanje, kliknite ovdje za gledanje ovog 10-minutnog videa.

Imajte na umu da, ako želite potaknuti proces razvoja poslovanja, uvijek možete naručite dodatne COOP reklamne dionice, kad god želite.

A ako naučite svoje suigrače da rade isto, cijeli će tim rasti još brže!

Podijelite istinu!

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - Udružiti pojedinačne potrošače kako bi stvorio veliku kupčevu zadrugu i na taj način stekao ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim cijenama. - proširiti prednosti sustava besplatnog poduzetništva na sve koji žele povećati svoj mjesečni dohodak. - Promicati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj ogromne, samozatajne ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj čitave osobe.

Komentari (71)

  • Marija

   odgovor

   Asi es amigo estoy de acuerdo contigo. Excelente oportunidad para sacarle provecho al maximo

  • odgovor

   Pozdrav, Isaac, ako mislite "bez kupovine proizvoda"; da možeš. Ako mislite bez pretplate na GPS, možete se kvalificirati za partnera tako što ćete proizvesti određeni broj prodaja Clubshop Mall-a od strane osoba koje ste naveli. U tom se slučaju kvalificirate kao partner; dakle, možete zaraditi i prekoračenje provizija. No, najlakši i najbrži način da se kvalificirate kao partner i iskoristite sve alate potrebne za profesionalno razvijanje poslovanja je pretplata na GPS.

 1. Louis Berlin DIVOUNGA

  odgovor

  on je kombinacija par la fasca don la plateforme fonctionne, et ravi du travail en équipe et pour l'ensemble de l'equipe Clubshop.
  hvala

 2. Freddy Yusti

  odgovor

  Pozdrav Koliko ljudi može raditi iz istog IP-a, primjerice u mojoj obitelji, možemo raditi 3 osobe Moja supruga, moj sin i ja, možemo li?

 3. odgovor

  Pozdrav, ja se zovem Carlos Sampaio i pretplatio sam se na ClubShop kao GPS osnovni partner, ali do sada nisam vidio ništa što se događa s mojim poslom. Želio bih znati kamo idem i što moram raditi svakodnevno kako bi ovaj posao radio i vidio rezultate. Sve dostupne informacije

  • odgovor

   Hej Carlos, hvala na komentaru. Žao mi je što to čujem. Jeste li u međuvremenu osobno stupili u kontakt sa svojim trenerima? Ako ne, učinite to: na nadzornoj ploči kliknite Osobno> Upline Kontakti. Vidjet ćete sve svoje trenere uzlaznih linija koji su navedeni uz njihovo ime Telegram. Kliknite na nju i ispustite im poruku tražeći njihovu podršku.
   Također, kliknite na ikonu facebook-a koju vidite na lijevoj strani vaše nadzorne ploče kako biste se pridružili našoj službenoj grupi na Facebooku. Pronaći ćete mnoge kolege partnere koji vam pomažu. Možete čak i rezervirati poziv preko Skypea sa mnom: https://clubshop.com/blog/meet-the-ceo/

  • odgovor

   Kao probni partner imate nekoliko izbora:

   1) Otkažite CLubshop članstvo: prijavite se na svoj račun> Uredi profil> Otkaži članstvo
   2) Nadogradite svoj GPS Trial na viši. Da biste to učinili, morate posjetiti probni kontrolni centar partnera.
   3) Ne radite ništa i samo neka vam 30-dnevno suđenje prirodno istekne.

 4. David

  odgovor

  im ovdje novak i otvorio sam demo račun, njegova četiri dana je sada i nisam vidio nikakvu promjenu u čekanju, još uvijek 0; 00 $… bilo kakav savjet?

  • odgovor

   Hej, David! Hvala na pitanju i što ste probni partner.
   Ako ovdje objavite svoj Clubshop ID #, mogu provjeriti je li sve u redu s vašim probnim programom.

 5. Jeffrey

  odgovor

  Bok, moje ime je Jeffrey. Želim znati jesam li već dva puta aktivirao svoj 30-dnevni trag to znači da kad aktiviram GPS, treba platiti dva puta ili kako to funkcionira?

 6. Géraud Legrand

  odgovor

  Bonjour je idealan za prodaju u Legrand i navigaciji u Curieux c'est comsA que je suis tombé sur cette merveilleuse oportunité is veux changer mes uvjeti kao vie je vend prendre le risque mais j'ai besoin d'un coach que va m'aider a gagné dans ce business tél que c'est décrit je ne connais pas komentar sa marche besoin d'emple explications

  • odgovor

   Bonjour Géraud, merci pour ton komentar. La premijera chiose à faire c'est de démarrer le program d'essaie od 30 jours. Ne mogu vam se pridružiti Clubshop> Klikni na gornji dio bota i napuni se više o programu i drugim programima. Ne možete postaviti svoja pitanja sur notre groupe Facebook

  • Jovan

   odgovor

   Kako mogu platiti svoj GPS. Ako nisam na vrijeme platio svoj GPS to znači da opet nisam član

   • odgovor

    Članstvo je 100% besplatno, bez obaveza. Ako želite kupiti GPS pretplatu, ovaj paket usluga ima mjesečnu naknadu, ovisno o vrsti GPS-a koju ste odabrali. Možete je platiti pokrećući postupak iz probnog centra za nadzor probnog partnera, i to gumbom "Potvrdi svoj GPS"

 7. Gemma Asbury

  odgovor

  Pozdrav!
  Ako sam kupio osnovni plus i moj je prihod premašio iznos potreban za to određeno članstvo, trebam li ga odmah nadograditi ili čekati prije nego što primim mjesečni dohodak?
  Postoji li način da se to učini ili nadogradi automatski? Hvala vam!

  • odgovor

   Pozdrav Gemma, prvo provjerite da li gledate stupac provizije koji se plaća. Zatim, da sada možete nadograditi ili označite mogućnost za automatsku optimizaciju prihoda, tako da će na kraju mjeseca potreban iznos biti oduzet od provizija i primijenjen na vašu nadogradnju.

 8. Gemma Asbury

  odgovor

  Hvala vam na pojašnjenju, može li se još netko pridružiti da postane član bilo gdje u svijetu? Hvala!

 9. Joshua Umio

  odgovor

  Mogu li sponzorirati svu svoju obitelj u klupskom klubu pod različitim imenom računa?

  • odgovor

   Bok Joshua! Možete, jer mi nemamo politiku koja bi to zabranila. Ali, da sam na vašem mjestu, učinio bih to ako žele biti Partneri, ako su razumjeli i svidjeli im se ovaj posao i ako su voljni voditi brigu o njemu.

   • Kralj Bonifacije

    odgovor

    Pretplatio sam se na GPS pro i odmah su nestala sva plaćanja na čekanju i plative koje sam vidio dok sam bio probni partner. Molim vas kako zaradim na ovoj platformi. Ne vidim da se ovdje stvarno događa. Koliko puta to radim moram se pretplatiti prije nego što ovdje vidim promjenu.ili moram li nešto posebno učiniti.

 10. Joshua Umio

  odgovor

  Hvala puno, gospodine, samo još jedna stvar, Mogu li moći pomoći onima u zajednici koji imaju problem s pismenošću i računanjem, tako što ih pojedinačno registriram u Clubshop kao partnere?

 11. Jeanne

  odgovor

  Да. Ako ne želite zaposliti se u klubovima, morate imati članova kluba i aktivirati svoj GPS Status. Globalna partnerska sustav na automatizirano će privući partnere u svom programu. Сколько ?. Ako ovisite o tome, GPS se aktivira. Možete promovirati 30 versija. I što ranđete aktivirate, onda ranimo načnuto zaradite. S / U Žanna (Rusija)

 12. Manno

  odgovor

  Odlično mjesto! Nadam se da ćete nastaviti sa svojim moćnim momcima s posla! Hvala

 13. Denis Korotkov

  odgovor

  Ako se problem s akcentom dogodio još 13 dana, a ja sam priznao i aktivirao se više, kad sam promijenio nešto više nego što se događa?

 14. Akinola, Oyeniyi

  odgovor

  Pozdrav, pls, upravo sam nadogradio svoj PGS s osnovnog na osnovni PRO, kako će to utjecati na moj mjesečni prihod od zarade. Hoće li se to uopće odraziti na moju trenutnu zaradu

 15. Akinola, Oyeniyi

  odgovor

  Želim se pridružiti kao pridruženi član, poboljšati svoj status članstva,
  mogu li dobiti ciljnu listu e-pošte za korištenje kao pretplatnici na svojim povezanim programima u klupskoj trgovini?

 16. Aderemi

  odgovor

  Poslani su mi e-poštom o povratu gotovine prilikom kupnje koju sam učinio zadnju, ali još ništa u novčaniku

 17. Yammey

  odgovor

  Pokušavam obnoviti mjesečnu naknadu, ali trenutno to nisam u mogućnosti. Izgubim li članstvo ako ga ne platim na vrijeme?

 18. Roberto betancourt

  odgovor

  Pozdrav, želim da dobijem stvarnu funkciju klupskog centra, da se aktivno aktivira GPS osnovni plus da se on ne prijavi na PayPal, ako se aktivirate na GPS-u ili na GPS-u.

  • odgovor

   Hola Roberto gracias por tu comentario. Lo mejor que puedes hacer es ponerte en contacto con tus patrocinadores como por ejemplo Marius Pedersen el cual es muy activo y muy capaz. Lo encuentras en el menú "osobni"> Upline kontakti

 19. odgovor

  Bonjour l'équipe, moi je m'appelle tchehou Valentin
  Je suis béninois.
  J'ai adhérer à clubhop ii ya de celà une semaine. Je suis déjà un vrai partenaire i j'ai payé mon pack j'ai pris d'ailleurs le pakovanje od 29,90 $
  I j'ai déjà dans mon compte en attente + à payer 170 $

  Est-ce ce moguće da je puisse faire des regether à la fin du mois

  • odgovor

   Neizostavan je dolazak na razmatranje ukupnog broja provizija "koje se plaćaju" i ostalih stavki provizija "na čekanju". Dostupno je ukupno plaćanje provizija koje se plaćaju i naplaćuju 10 $, a izaslanici imaju 20 juilleta i tona.

 20. Ismail

  odgovor

  GPS basic plus kažete li što je 7 sema, ili da li želite izvršiti povjerenje u vezi s tim.

 21. Richard Gonzaga

  odgovor

  Bok dobar dan Clubshop Partneri!
  Kako kontaktirati sve svoje podružnice u samo jednoj (1) poruci putem e-pošte, FB-a ili Telegrama kako bi ih potaknuo da se pretplate na GPS?
  Drugo, kako napraviti Telegram chat sobu za sve moje podružnice?
  Neka se naš svemogući Bog i Spasitelj JESUS ​​BOŽIJA pokaže u vašem svakodnevnom obilju. Bog nas sve blagoslivlja.
  hvala

 22. odgovor

  Dopustite nam da dođete do kontejnera, što znači da je ClubShop dobio 2317S i zadržao stav o devijantnim kvotama.svp! Je suis membre car j'activer mon GPS le 31/07/20. Aidez moi svp !!!

 23. Daniel Mbabba

  odgovor

  Prošlog sam mjeseca aktivirao GPS, a prije dan sam ga ponovno aktivirao kako bih nastavio poslovati, a pri ponovnom aktiviranju pretpostavljam da vidim proviziju, zar ne?

 24. Shakiru olusola Amure

  odgovor

  ovo je sjajna platforma, ja sam ovdje novi korisnik koji nastavlja i nastavlja program obuke kako bih vidio kako će se stvari odvijati.

 25. AMADOU MAMA IBRAHIM

  odgovor

  Salut les amis. Enfin je viens d'activer na GPS-u. Que dois-je maintenant faire pour rentabiliser mon entreprise?

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *