Još niste partner za klupsku trgovinu? Prestanite gubiti novac!Kliknite OVDJE i aktivirajte svoj GPS ODMAH!

Ova posljednja dva mjeseca bile su najuzbudljivije stvari koje smo ikada mogli zamisliti.

Nakon nekoliko mjeseci tvrdoglavih pokušaja, u kolovozu smo ustanovili da moramo prepoznati da je stara platforma, tek stečena na prethodnom posjedu, sada zastarjela.

Da budemo jasni: svi naši voljeni poslovi bili su u opasnosti da se svakog trenutka uruše i nestanu s lica zemlje.

Stoga smo odlučili sve ispisati ispočetka. Nismo imali drugog izbora. Kao što možete zamisliti, ispostavilo se da je bilo titano poduzeće.

Zapravo, bilo je stvar prepisivanja čitave platforme, stvorene pojedinačno u više od dva desetljeća, od strane razvojnih programera koji su sada otišli u mirovinu i više nisu dostupni da nam na bilo koji način pomognu.

Ali nismo se doista obeshrabrili! Suočili smo se s ovim izazovom kao dodatnom i uzbudljivom mogućnošću rasta, što će nam omogućiti da još bolje i brže razvijamo glavne projekte koje imamo na umu za mjesece i godine koje dolaze.

Posljednjih dana već smo objavili prve stranice nove platforme kako bismo malo ukusili novi Club Rewards Club. U sljedećim ćemo danima postupno započeti s radom prvih funkcionalnosti.

U vrlo kratkom vremenu bit ćemo spremni stvarno započeti put koji će nas, zajedno s vama, dovesti do ostvarenja snova milijuna ljudi širom svijeta. Jedva čekamo!

Sve vijesti bit će objavljene na službenom kanalu Clubshop Rewards na Telegramu. Ako se još niste pretplatili na kanal, učini to sada, ovdje.

Ad maiora!

Fabrizio i Giuseppe

Podijelite istinu!

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - Udružiti pojedinačne potrošače kako bi stvorio veliku kupčevu zadrugu i na taj način stekao ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim cijenama. - proširiti prednosti sustava besplatnog poduzetništva na sve koji žele povećati svoj mjesečni dohodak. - Promicati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj ogromne, samozatajne ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj čitave osobe.

Komentari (2)

  1. Ben Willis

    odgovor

    II općenito razumijem shvatiti složenost ove vrste poslovnog razvoja i slažem se s ciljem da to bude što jednostavnije. Mora biti kako bi privukao članove. Uvijek postoji konkurencija. Razumijem, također, da je ovo jedinstvena prilika, ne samo za povrat novca u osobnom kupovinu, već i za izgradnju snažnog, dugogodišnjeg poslovanja koji je sam po sebi još veća nagrada i korist. Vrijedi pričekati ako će to biti tako dobro zamišljeno i razvijeno koliko vjerujem da će biti. Hvala, Fab. Radujem se velikom otvaranju ... malo vremena žrtvovanja u zamjenu za dugo vremena. To može biti stvarno dobro.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *