Još niste partner za klupsku trgovinu? Prestanite gubiti novac!Kliknite OVDJE i aktivirajte svoj GPS ODMAH!

Hej, klupski ljudi!

Posljednji mjesec lipanj je još jednom vrlo uspješan za cjelokupno poslovanje: povećali smo provizije isplaćene našim partnerima od dodatnih 37%, fantastično!

Te provizije započet ćemo izravno na PayPal partnerove ili AdvCash račune partnera u sljedećim satima.

To još uvijek nije ništa, u usporedbi s našim planovima za sljedeću budućnost.

Ali, dok nastavljamo ići prema svojoj misiji "Izgradnju izvanrednih života za obične ljude." to je nesumnjivo velika potvrda činjenice da svi radimo sjajno.

Vi ste uključeni, naravno!

Šteta je vidjeti dok su toliko podružnice već aktivirale svoj GPS i počele zarađivati ​​kao Partneri, drugi, i dalje razmišljaju o ne znam što, i nikada ne skaču u akciju.

Pa, nema problema, život je dug, nema žurbe. Pravo? :)

Ako ste, umjesto toga, nekima od vas dosadilo živjeti život osrednjosti i ograničenja, mislim da biste trebali prestati biti inertni kao ameba i početi raditi ispravno kako biste započeli preuzeti kontrolu nad svojom financijskom budućnosti.

Kao podružnice Clubshopa, najbolja stvar koju momci trenutno možete učiniti je aktivirati GPS koji je najprikladniji vašim potrebama da se danas pridružite našem timu sretnih zarađivača!

To možete učiniti odmah ovdje: https://clubshop.com/gps-subscriptions.aspx

Ili možete samo čekati pomoć s neba. Svakako ugodnije, ali vjerojatno i ne baš korisno.

Nadam se da ćemo vas uskoro dočekati u našem izvrsnom partnerskom timu!

Ljubav,

fab

Podijelite istinu!

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - Udružiti pojedinačne potrošače kako bi stvorio veliku kupčevu zadrugu i na taj način stekao ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim cijenama. - proširiti prednosti sustava besplatnog poduzetništva na sve koji žele povećati svoj mjesečni dohodak. - Promicati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj ogromne, samozatajne ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj čitave osobe.

Komentari (8)

 1. odgovor

  To je tako sjajna prilika za svakoga. Oni koji znaju online tržište, oni koji su voljni učiti, pa čak i oni koji nemaju vremena ili samo žele nešto automatizirano dok nemaju vremena. Ne morate biti sjajni za početak, ali morate činiti da biste bili odlični!
  Tim Clubshopa svima nam je pružio takvu fleksibilnost u izgradnji posla i zato cijenimo podršku.
  Volite samo kupovati on-line zarađujući povrat novca i biti zadovoljan? Tada ste sigurno došli na pravo mjesto!

 2. Bilal Ahmad

  odgovor

  Dragi gospodine,
  Aktivirao sam GPS basic. Ljubazno vodite koliko mogu zaraditi u roku od mjesec dana. Ja sam novi ovdje, ljubazno me vodite prema tome.

 3. Anek

  odgovor

  Šef. Nedostajalo mi je mnogo stvari u životu, poput obrazovanja, sve dok nisam naišla na ono što je Boss učinio, ali možda bih mogla započeti tek na početku jer mi je put dalje usprkos svemu težak. Već dogovoreno prazno, ali s mojom glupošću to je toliko teško da šef može pomoći lako naći budalu kao što mogu ja. Teško imam prihode ..

  • odgovor

   Anek ne podcjenjuj sebe. Ništa manje od bilo kojeg drugog u ovom poslu. Pročitajte dostupne podatke, pogledajte svaki dostupan videozapis i pridružite nam se u našoj Facebook grupi. Sudjelujte aktivno čak i samo postavljajući pitanja tamo. I ni u jednom trenutku nećete postati stručnjak za to.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *