Još niste partner za klupsku trgovinu? Prestanite gubiti novac!Kliknite OVDJE i aktivirajte svoj GPS ODMAH!

🔥 Razmislite o onome što volite samo! 🔥

Većina ljudi misli i govori više o stvarima koje im se ne sviđaju nego o stvarima koje žele. Oni prenose više negativnosti nego ljubavi, i čineći to, nehotice se lišavaju svih dobrih stvari u životu.

Umjesto toga, vrlo uspješni ljudi uvijek su ljudi koji osjećaju i šire ljubav, ljudi koji misle i govore više ono što vole, a ne ono što im se ne sviđa.

Dok ljudi koji se bore razmišljaju i govore više ono što im se ne sviđa nego što vole, oni uvećavaju svoje trenutno stanje.

Svjesnost ove činjenice prvi je korak započeti s promjenom stvari jer vaše trenutne misli stvaraju vašu sljedeću stvarnost.

Baš kao što su vaše prošle misli stvorile vašu trenutnu stvarnost.

Primarno značenje naših Facebook i Telegram grupa je pomoći vam pružiti prazno polje u kojem možete izraziti svu svoju radost, entuzijazam, strast i ljubav, za posao koji može potencijalno obogatiti vas i milione ljudi.

Morate znati i primijeniti u praksi formulu uspjeha:

Potvrdite svoj GPS> Imajte vjeru> Slijedite stazu> Nikad ne odustajte!

Znate li bolji posao od ovoga?

Zamislite da posjedujete svoj globalni internetski šoping centar, s tisućama trgovina sa velikim imenima koje su uključene u njega, spremne da 24 sata dnevno prodaju za vas auto-pilot i ostvaruju mjesečni pasivni prihod na temelju svakodnevnih kupovina tisuća Clubshop-a članova. Kako biste to željeli?

Podijelite istinu!

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - Udružiti pojedinačne potrošače kako bi stvorio veliku kupčevu zadrugu i na taj način stekao ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim cijenama. - proširiti prednosti sustava besplatnog poduzetništva na sve koji žele povećati svoj mjesečni dohodak. - Promicati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj ogromne, samozatajne ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj čitave osobe.

Komentari (5)

    • odgovor

      Hvala na pitanju Nazli. Molim vas, shvatite da ovo nije jedna od onih stvari za koju vam kažu nešto poput: "uložite xx i dobit ćete xx". Jer obično su takve stvari po Ponzijevoj shemi, ilegalne su i obično nestaju nakon nekoliko tjedana.
      Umjesto toga, ono što trčimo i nudimo, prava je, istinska, poslovna prilika. To znači da je posao vaš, a koliko ćete zaraditi ovisi uglavnom o vama. S našim globalnim partnerskim sustavom ili pretplatama na GPS-u jednostavno isporučujemo čitav paket mrežnih usluga koji život čine lakšim za one online poduzetnike koji su stvarno spremni izgraditi nešto dobro. Naš plan naknada prikazuje naslove mjesečnog dohotka, za postizanje što jasnijih, realnijih i opipljivih ciljeva. Molimo potražite pomoć kako biste pronašli pomoć u postavljanju svojih prihoda.

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *