Još niste partner za klupsku trgovinu? Prestanite gubiti novac!Kliknite OVDJE i aktivirajte svoj GPS ODMAH!

Veliko uzbuđenje ovdje! Upravo smo pokrenuli posao! 🙂

Zapravo, krenuli smo uživo 31. siječnja, ali tada smo otkrili neke osnovne funkcije koje ne rade savršeno. Ove su komponente testirane na terenu s prvim malim reklamnim kampanjama i čini se da je sve u redu.

Dakle, sada možemo početi dodavati nedostajuće elemente GPS-u kako bismo ga poboljšali i poboljšavali tijekom tjedana… mjeseci… i godina koje dolaze.

SVE OSNOVNE OSNOVE BESPLATNO!

Pretpostavljam da ste primijetili da smo 5. siječnja besplatno kao GPS Basic aktivirali sve vas koji ste već bili partner tijekom posljednjeg mjeseca kolovoza. Tada je stara Clubshop platforma isparila i zauvijek napustila planetu Zemlju.

To smo prije svega zahvalili svima na strpljenju i povjerenju koje ste pokazali tijekom ovih šest mjeseci čekajući objavljivanje novog izvanrednog, jedinstvenog, fantastičnog, fenomenalnog, nevjerojatnog Clubshop Businessa. 🙂

OPREZ: NE POSTAVLJAJTE DALJE

To smo učinili i kako bismo vam dali vremenski okvir od mjesec dana koji će vam omogućiti da se pretplatite na vaš novi omiljeni tip GPS-a, bez da se automatski smanji u status člana kupca. Što također znači da biste izgubili svu svoju trenutnu organizaciju.

Dakle, sada imate sve potrebno vrijeme do 5. ožujka za odabir vrste GPS-a s kojim želite započeti svoj posao. Očito, što prije to učinite, to bolje.

Možete odabrati između 6 pretplata za GPS i dovedite svoje izravno ovdje.

KONTAKTIRAJTE SVOJE EKIPE

Toplo vam savjetujem da se na bilo koji način osobno obratite svojim suigračima kako biste bili svjesni svega što se događa u njima NOVO Posao klubova.

Nažalost, od stare platforme mogli smo sačuvati samo postojeće Partnere. Svi ostali trebali bi se ponovo prijaviti ako žele. Dakle, ne ustručavajte se dati im vezu s pozivom koju pronađete na nadzornoj ploči.

WOW ...! ONI ITALIJANI!

Čestitke talijanskoj momčadi, uz odlično vodstvo g. Franca Manierija iz Torina! Svoj put započeli su danas nevjerojatnom brzinom, s nekoliko partnerskih nadogradnji u samo nekoliko sati. Divno! Nastavite sjajno raditi!

Upoznajte novi plan

Oni od vas koji još uvijek nemaju jasno kako funkcionira novi kompenzacijski plan, mogu pogledati videozapis Marketing plana i igrati se s kalkulatorom zarade u svom Ovdje se nalazi Partnerski kontrolni centar.

SVAKI ŽELI DA SE VIDI!

Posljednje, ali svakako ne najmanje važno: molimo vas da ažurirate profil svojom fotografijom !!! Kad međusobno komuniciramo u transparentnoj zajednici poput naše, temeljno je pokazati sebe. Dakle, osmjehnite se i fotografirajte sebe. Toliko je ljepše pogledati svoje izvješće o grupi i tamo vidjeti puno sretnih lica umjesto anonimnih avatara. Zar ne? 🙂 Dakle, naprijed! To možete učiniti odmah ovdje.

Uzbuđujte se, jer imamo samo jedan cilj: širiti prosperitet širom svijeta. I sve ćemo zajedno!

To je sve narode! Pričati uskoro.

fab

Podijelite istinu!

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - Udružiti pojedinačne potrošače kako bi stvorio veliku kupčevu zadrugu i na taj način stekao ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim cijenama. - proširiti prednosti sustava besplatnog poduzetništva na sve koji žele povećati svoj mjesečni dohodak. - Promicati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj ogromne, samozatajne ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj čitave osobe.

Komentari (8)

  1. Silas

    odgovor

    Za sada nemam novca za kupnju GPS-a .. što mogu učiniti da zaradim i mogu li kupiti GPS sljedeći put?

  2. ekrah akepeu

    odgovor

    je remercie le fondateur de cette plateforme komercijale, je suis en essai i pense que je vais polaznik mon objectif

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *