Još niste partner za klupsku trgovinu? Prestanite gubiti novac!Kliknite OVDJE i aktivirajte svoj GPS ODMAH!

Vidite da djeluje! Dakle, učinite ispravno: duplicirajte metodu!

Tako sam sretna što vidim toliko fantastičnih vertikalnih linija koje univerzalno rastu u dubinu!

To je fantastično jer pokazuje bez sumnje da TNT Strategija, sa svojim GPS Builder-om, savršeno funkcionira!

Na primjer, sada gledam prekrasnu okomitu liniju s partnerima iz cijelog svijeta.

Gradimo fantastičnu zajednicu sjajnih ljudi s pet kontinenata.

Želim vam dati predstavu o onome što se dogodilo prije nekoliko minuta, a to je ono što se događa svakodnevno.

A Partner Pro iz Češke upravo je zaradila Brzi startni bonus, zahvaljujući a GPS Premier Plus potvrdio probni partner na Filipinima koji je time postao partner.

A, među njima postoji sedam potvrđenih partnera iz Izraela, Singapura, Nigerije, Izraela, Singapura, Tajlanda, Kenije. Svi će početi zarađivati ​​odgovarajući mjesečni pasivni prihod počevši od prve obnove.

Nije li to fantastično?

Ova linija, kao što vidite na slici ispod, sada ide duboko 68 generacija! I to stalno raste!

svi to je apsolutno VELIKA!

Ipak vidim da mnogi od vas još nisu započeli duplicirati isti postupak i graditi svoj drugi redak, treći, četvrti i tako dalje.

Zašto je ovo?

Imajte na umu da je čak i vaš prvi redak koji trenutno bilježite kako raste ludo u početku počeo iz novog bazena na dnu.

U početku je to bio bazen koji je hranio samo jedan partner!

Kada započnete novu liniju, naravno, sami ste je izgradili. Počinjete s dodavanjem člana u taj novi bazen bez druge pomoći osim vaših GPS i COOP dionica.

Ali, baš kao što se dogodilo s vašim prvim začetnikom vertikalnih linija, čim počnete da probni partneri izlaze iz tog novog bazena, stvari počinju ići brže. I još više, nakon što jedan od tih novih Probnih partnera potvrdi svoj GPS. A onda drugi, treći, četvrti, peti i šesti.

Dakle, u čemu je stvar?

Poanta je u tome što trebate osigurati dobar protok dolaznih podružnica kako biste nahranili taj novi bazen kada ga još uvijek samostalno gradite.

Kako možete imati taj stalan protok podružnica?

Najlakši način, kao i obično, je naručivanje dodatnih COOP dionica.

Inače, svoj posao možete uvijek staviti na tržište

Sustav odredišne ​​stranice uključen u vaš GPS.

Zatim, ovisno o vašem mjesečnom protoku dolaznih članova, ne zaboravite optimizirati svoj GPS Line Builder s brojem linija koje želite istovremeno graditi.

Maksimalan broj linija koje suvremeno možete izgraditi ovisi o vrsti GPS-a, kao što slijedi:

 • Osnovno: 1 redak
 • Basic Plus: 2 retka
 • Pro: 3 retka
 • Pro Plus: 4 retka
 • Premijera: 5 linija
 • Premier Plus: 6 linija

Zabavite se gradeći svoj posao!

Fabrizio

Podijelite istinu!

Od 1997. Clubshop je vjeran svojoj misiji - Udružiti pojedinačne potrošače kako bi stvorio veliku kupčevu zadrugu i na taj način stekao ogromnu konsolidiranu kupovnu moć tako da naši članovi mogu kupovati proizvode i usluge po najnižim mogućim cijenama. - proširiti prednosti sustava besplatnog poduzetništva na sve koji žele povećati svoj mjesečni dohodak. - Promicati načela slobode i demokracije koja su prihvaćena u Ustavu SAD-a. Potaknuti razvoj ogromne, samozatajne ekonomske zajednice "ljudi koji pomažu ljudima" i individualni razvoj čitave osobe.

Komentari (7)

 1. odgovor

  Ali otkazali ste moje partnerstvo i cijelo moje obnovljeno članstvo. I skinite me s TELEGRAM-a, a da mi ne dokažete svoje loše osjećaje prema klupskoj prodavaonici. Mogu vam donijeti prevare koje su mi zavadile američke dolare. Međutim, postala sam toliko osjetljiva na internetske tvrtke.
  Ako mi možete pomoći i dokazati mi da sam na PRAVOM mjestu, onda imam grupu ljudi koji će se voljeti pridružiti ni u kojem trenutku ako u stvarnosti vidim kako neka zarada udara na moj račun da im pokažem. Ne ljutite se sa mnom i kažnjavajte me, ali budite strpljivi sa svojim kupcima čak i ako se loše ponašaju. Oni koje su zmije ujedale plaše se glista. I dalje sam član prodavaonice kluba. Sad sam mirna. Hvala što ste me kontaktirali. Ja ostajem.

  • odgovor

   Zdravo, Williams. Ne znam razlog zašto su vas moderatori blokirali u grupi Telegram. Svakako je postojao razlog.
   Imajte na umu da je službeni chat Clubshop Telegram dostupan za širenje pozitivnosti i međusobnu podršku.
   Nitko tamo ne treba i ne osjeća kao da čuje negativnost ili prigovore drugih ljudi.
   Dakle, ako ste to učinili, prema pravilima grupe, blokirani ste.
   Vidim da ste i dalje Partner.
   Dakle, ako želite ponovo biti dio grupe, obavijestite me ovdje da ste razumjeli i slažete se da grupe nisu mjesto koje bi trebalo gnjaviti tvrtku ili druge partnere i članove s negativnošću i bijesom.
   Zbog svih tih stvari, kao što možete shvatiti, ide protiv vašeg i tuđeg posla.

 2. odgovor

  Ja, WILLIAMS OWU DUNCAN, obećavam svoju čast da ću se pridržavati PRAVILA i PROPISA telegramskih razgovora CLUBSHOP i svih ZLATNIH PRAVILA KLUBOVA i njegovih PODRUČJA da izgradim bolje GLOBALNE TIMSKE POSLOVE.
  Obećavam da se to neće ponoviti. DUGI ŽIVI KLUBOV U POTREBI SVOJIH GLOBALNIH INTERNET POSLOVA.

 3. BOLOU CHANTAL

  odgovor

  Bonjour Je suis BOLOU Chantal und récente podružnica.
  Besoin donc de formacija, vodič.
  Je voudrais aussi m'inscrire au telegram
  hvala

Ostavite komentar

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena *